Küçükçekmece Laptop Alan Yerler - bizden fiyat almadan ürünlerinizi satmayın.

iPhone Alan Yerler


Çağrı At Mesaj Bırak Telegram

iPhone Alan YerleriPhone Alan Yerler Sunar,
Apple firmasi tarafından ilk kez 2007’de tanıtılan iPhone, gerek estetik duruşu gerekse teknik özellikleriyle kullanıcılarının beğenisini toplamış, iOS işletim sistemiyle rakiplerinden bir adım öne geçmiş akıllı telefondur. Bugün, Türkiye pazarında, piyasaya sürülen bütün modellerini  bulmak mümkündür.

Teknolojinin sürekli gelişmesi ve akıllı telefonların birbirleriyle olan kıyasıya mücadelesi, mevcut kullanıcıları model yükseltmeye yahut diğer markalara geçiş yapmaya yönlendirmektedir. Bu noktada kullanıcılar, ellerindeki ikinci el ürünleri satabilmek için oldukça zaman harcamaktadır.

Eğer sizlerde ikinci el iPhone’unu değerinde kapıda satmak isteyenlerdenseniz doğru adrestesiniz. İkinci el iPhone alan yerler dendiğinde akla gelen ilk isim olan Kapıdasat, uzman kadrosu ve en iyi fiyat garantisi ile akıllı telefonunuza hak ettiği değeri verecektir. Hemen bizlerle iletişime geçerek telefonunuzun özelliklerini paylaşabilir ve ikinci el iPhonunuzu kapıda satabilirsiniz.

iPhone Alan Yerler

Interbrand’ın 2018 için En İyi Küresel Markalar raporunda son 6 yıldır lider konumundaki Apple, geliştirdiği yeni teknolojiler ile en çok tercih edilen akıllı telefon markalarından biridir. Ülkemizde Apple tarafından sağlanan satın alabileceğiniz Apple iPhone modelleri şu şekilde sıralanabilir.

  1. iPhone 6 serisi
  2. iPhone 7 serisi
  3. iPhone 8 serisi
  4. iPhone X
  5. iPhone XR
  6. iPhone XS

iPhone Alan Yerler

Strategy Analytics verilerine göre 2018’in en çok tercih edilen ilk 4 telefonu Apple iPhone modelleridir. Açık ara farkla birinci sırada ileri düzey donanım ve yazılımıyla iOS 11 işletim sistemine ve çift kameraya sahip iPhone X yer alıyor. iPhone X’i iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone 7 takip ediyor.

iPhone Alan Yerler

2018 Eylül ayında duyurulan yeni iPhone modelleri XS ve XR tüm dikkatleri üzerelerine çekmeyi başardı. Kasım ayı itibari ile Türkiye kullanıcıları ile buluşacak olan en yeni Apple iPhone modelleri üstün özellikleri ve sonsuz ekran tasarımlarıyla göz dolduruyor. Iphone Alan Yerler olarak ikinci el iPhone model cep telefonlarinizi degerinde kapida satabilirsiniz.

Tasarım olarak iPhone X ile başlayan sonsuz ekran özelliğini iPhone XS ve XR’da da devam ettiren Apple yenilenen işlemcileri ve kamera performanslarıyla telefon dünyasında yine büyük ilgi odağı olacak.

Büyük ekranlı telefon seven kullanıcılar için ise iPhone XS Max modeli 6.5 inçlik ekranı üzerinde bulunduruyor. 2688×1242 pixel çözünürlük ve 458ppi pixel yoğunluğu ile akıllı telefon dünyasının en iyi ekranlarından birini kullanıcılarına sunan Apple iPhone XS Max Apple severler tarafında sabırsızlıkla bekleniyor.

Saygılarımızla.

iPhone Alan Yerler
kapidasat.com